Kailiai batams

Kailiai batams

Jums nereikės pirkti naujų batų. Šios dirbtino kailio blauzdinės puikiai dera prie aulinių batų, batelių ar net basučių. Taip pat galima derinti su "Lebootique diržais". Fantazuokite ir tie patys batai kas kartą atrodys kaip nauji. Blauzdinės yra įvairių spalvų, dirbtinio kailio.

Per visą kailį užsisega užtrauktukas. Lengvai užsideda ant aulinių batų, batelių ar basučių. Blauzdinių viduje atlasinis pamušalas. Mėgstančioms šilumą tiks visais metų laikais.

5 Prekė(s)

puslapyje

Tinklas  Sąrašas 

Mažėjančia tvarka
 1. Dirbtino kailio baltos blauzdinės

  Dirbtino kailio baltos blauzdinės WHT01

  Nuolatinė kaina: 35,00 €

  Akcija: 18,00 €

  Ištaigingos balto dirbtinio kailio blauzdinės, mėgstančioms šilumą tiks visais metų laikais. Jos yra vidutinio storumo, todėl galite dėvėti su basutėmis, bateliais, auliniais batais.

  Galima derinti su "Lebootique" diržais, dirželių rinkiniais, pakabukais. Per visą blauzdinę užsisega užtrauktukas, viduje atlaso pamušalas. Patogiai užsideda ir nusiima.

  Sužinok daugiau
 2. Dirbtino kailio juodos ilgo plauko blauzdinės

  Dirbtino kailio juodos ilgo plauko blauzdinės BLK02

  Nuolatinė kaina: 35,00 €

  Akcija: 18,00 €

  Ištaigingos juodos, ilgo plauko, dirbtino kailio blauzdinės saugos nuo šalčio visą žiemą, taip pat tiks pavasarį ir rudenį.

  Šias blauzdines galite dėvėti su aulinukais ar auliniais batais. Per visą blauzdinę užsisega užtrauktukas, viduje atlaso pamušalas. Patogiai užsideda ir nusiima.  Blauzdinių viduje atlasinis pamušalas. Mėgstančioms šilumą tiks visais metų laikais.

  Jum nereikės pirkti naujų batų. Šios dirbtino kailio blauzdinės puikiai dera prie aulinių batų, batelių ar net basučių. Taip pat galima derinti su "Lebootique diržais". Fantazuokite ir tie patys batai kas kartą atrodys kaip nauji.

  Sužinok daugiau
 3. Dirbtino kailio rudos blauzdinės

  Dirbtino kailio rudos blauzdinės BRN03

  Nuolatinė kaina: 35,00 €

  Akcija: 18,00 €

  Ištaigingos rudos, dirbtinio kailio blauzdinės, mėgstančioms šilumą tiks visais metų laikais. Jos yra vidutinio storumo, todėl galite dėvėti su basutėmis, bateliais, auliniais batais.

  Galima derinti su "Lebootique" diržais, dirželių rinkiniais, pakabukais. Per visą blauzdinę užsisega užtrauktukas,viduje atlaso pamušalas. Patogiai užsideda ir nusiima.

  Sužinok daugiau
 4. Dirželiai # 1 prie kailinių blauzdinių

  Dirželiai # 1 prie kailinių blauzdinių

  Nuolatinė kaina: 11,60 €

  Akcija: 5,80 €

  Jūsų pasirinktoms blauzdinėms dar daugiau žavesio ir išskirtinumo suteiks dirželiai. Šioje kolekcijoje yra 5 spalvų 1cm pločio odiniai dirželiai ir 4 skirtingų formų sagtys. Dirželių spalvos: juoda, sidabrinė, rožinė, auksinė, balta. Jūs galite pasirinkti norimą dirželių spalvą (priklauso dviejų ilgių dirželiai: trumpesni ir ilgesni) ir norimą saglelę. Viso: 8 dirželiai ir 2 saglelės.

  Sužinok daugiau
 5. Dirželiai # 2 prie kailinių blauzdinių

  Dirželiai # 2 prie kailinių blauzdinių

  Nuolatinė kaina: 11,60 €

  Akcija: 5,80 €

  Jūsų pasirinktoms blauzdinėms dar daugiau žavesio ir išskirtinumo suteiks dirželiai. Tai platesnių 2 cm, 5 spalvų odiniai dirželiai ir 3 skirtingų formų sagtys. Dirželių spalvos: juoda, sidabrinė, rožinė, auksinė, balta. Jūs galite pasirinkti norimą dirželių spalvą (priklauso dviejų ilgių dirželiai: trumpesni ir ilgesni) ir norimą sagtį. Viso: 8 dirželiai ir 2 sagtys.

  Sužinok daugiau

5 Prekė(s)

puslapyje

Tinklas  Sąrašas 

Mažėjančia tvarka